Kodulaen

Kodulaen on üheks võimaluseks viia ellu koduostuplaan. Soovitame põhjalikult üle analüüsida oma võimalusi. Meie head partnerpangad on alati nõus pakkuma Domus Kinnisvara klientidele nõustamisteenust ja kodulaenu taotlemisel häid tingimusi.

Domus Kinnisvara eripakkumine 

Hea võimalus soetada korter vaid 5% sissemaksega! Täpsemat infot tingimuste kohta uuri Domus Kinnisvara konsultantidelt:
Marge Tõnnis ja Margit Vähi. Pakkumine kehtib 2021. aasta septembri lõpuni.

Luminori eripakkumine 

Luminori näidispakkumine A-energiaklassi kodudele: Laenusumma 97 000 € / Laenuperiood 30 aastat / Fikseerimata intress 1.99 % + 6 kuu EURIBOR / Lepingutasu 0 € / Tagasimakseid 360 / Tagasimaksete kogusumma 116 487 € / Krediidi kulukuse määr on 2.06 % aastas.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Kodulaen tagatakse hüpoteegiga ja sõlmida tuleb tagatisvara kindlustusleping.

Luminori eripakkumise kohta uuri lähemalt SIIT ja võta ühendust Luminori esindajaga:

Marlen Toomla 
Luminor Bank, partnersuhete projektijuht
+372 5342 7469
partner@luminor.ee

                           

                                                

Hindamine

Teie kinnisvara hindamispartneriks Kolm Parunit arenduses on Mihail Važnõi, kellel on hindamisalast staaži aastast 2017. Mihailil on hulgaliselt kogemusi uusarenduskorterite hindamisel, kiired töökäed ning klientidelt saadud hea tagasiside.

Võta ühendust:
Mihail Važnõi
Domus Kinnisvara, kinnisvara hindaja
+372 5563 5628
mihail.vaznoi@domus.ee 

 

Partnerid

Domus Kinnisvara spetsialiteet ja 100% pühendumus kuulub kõigele, mis seotud kinnisvarateenustega. Ent meele teevad heaks ja silma löövad särama ka kõikvõimalikud koduga seonduvad teemad – kodutehnika, interjöör, aiaga seonduv jne. Õnneks on meil ka head koostööpartnerid, kes nendes valdkondades tegutsevad. Domus Kinnisvara kliendina saad ka Sina alati osa nende eripakkumistest! Küsi lisa konsultandilt!